Apartments for sale in King Fahd

1 property
  • 8

    Apartment

    2,100,000 SAR

    شقة للبيع في شارع المغيره ابن شعبه, حي الملك فهد

    King Fahd, Riyadh, Ar Riyadh

    3

    2

    142 sqm

    14,788 SAR/sqm