Villas for sale in Al Olaya

1 property
  • 5

    Villa

    5,000,000 SAR

    Detached villa for sale in Al Olaya district, pric

    Al Olaya, Riyadh, Ar Riyadh

    5

    7

    520 sqm

    9,615 SAR/sqm