Land for sale in Al Mashriq

1 property
  • 4

    Land

    850,001 SAR

    ارض بحي المشرق بالرياض للبيع

    محمد ضيف الله logo image

    Al Mashriq, Riyadh, Ar Riyadh

    875 sqm

    971 SAR/sqm