Whole Buildings for sale in Ash Shawqiyah

1 property
  • 2

    Whole Building

    5,500,000 SAR

    للبيع عماره بناء شخصي عمر العقار 13 سنه

    Ash Shawqiyah, Makah Almukaramuh, Makkah Al Mukarramah

    7+

    3

    720 sqm

    7,638 SAR/sqm